.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kilka pytań...

2 posters

Go down

Kilka pytań... Empty Kilka pytań...

Pisanie by Kadres Sob Cze 18, 2016 1:41 pm

Czesc z tej strony Kadres, Wierna konkurencja xD
Mam kilka pytań bo pierwszy raz widze "Naruto Strych"
1. Czy to bedzie "Only Polski" czyli Npc , Saga itd bd mialy Dialogi po Polsku?
2. Co oferujecie w grze?
3. Bdzie to server 4Fun? Czyli raty 500x ?
4. Bd scroole w IS?
5. Oferujecie nowe grafiki Postaci?
6.Bd zmieniona nazwa ? ( na coś poważnego)
7. Ile Profesji przewidujecie na bete?
8. Bd zmieniac Grafiki Drzew?
-Bonusik-
Pytanko od mapera do mapera :pp
Jak bardzo uzywasz auto-border?
Czemu robisz same kwadraty xD?   ///[GM] Senda Już nad tym pracuję i zmieniam te expy. Tamte były tak jakby "za duże" i dlatego było tyle "pustych" kratek. Very Happy

Kadres

Liczba postów : 1
Reputacja : 0
Join date : 18/06/2016
Skąd : Niemcy

http://rts.hopto.org

Powrót do góry Go down

Kilka pytań... Empty Re: Kilka pytań...

Pisanie by [ADM] Elarius Sob Cze 18, 2016 4:52 pm

Witam Cię Kadres;).

Odpowiem Ci na te wszystkie punkty poniżej:
1.Nie to nie będzie only PL. NPC będą miały dialogi Angielskie.
2.Co do tego pytania ciężko mi jest się wypowiedzieć,ponieważ razem z graczami wszystko dowiecie się kilka dni przed startem.A dużo musiałbym tego wypisywać na prawdęVery Happy.
3.Na Betach będzie podniesiony exp,a na Officialu będzie Stage Exp,który zostanie podany kilka dni bądź tygodni wcześniej.
4.Scrolle postaci czy pacc scroll???.Jeśli chodzi o s.postaci czy pacc to nie będzie.Będzie opcja kupna pacca przez sms/przelew/wpłata.Pacc z sms shopu będzie od razu uaktywniał premium na konto:).A itemy z sms nie będą przesadzone bo nie zapominajmy,że ten ots ma nie być tylko dla zarobku,w dodatku moim zdaniem wstawianie pro itemów do sms shopa jak to jest na innych serwerach typu;NTSW/NNW/WONO/WOS to żenada bo widać,że serwer jest zrobiony tylko i wyłącznie pod kase:).
5.Trudne pytanie nie udziele odpowiedzi.
6.Nie będzie,ponieważ ta nazwa wiąże się z pewnym miejscem,które istniało u mnie:D.I odpowiada mi ta nazwa,ale nie zapominajcie,że nazwa nie świadczy o tym czy serwer jest dobry czy słaby.Akurat niektóre nazwy otsów naruto mi się nie podobają i nie krytykuje:D.
7.Na Bete jak i na Officiala przewidujemy tyle samo postaci jest ich łącznie 13.Postacie dostępne na serwerze:Naruto,Sasuke,Sakura,Itachi,Shikamaru,Kiba,Shino,Lee,Gaara,Neji,Kank,Hinata i Obito(Pacc).Na postać Obito będzie quest ale to już sekret(50% szansy,że go udostępnie na betach musze to przemyślećVery Happy).
8.Na chwilę obecną zostaną takie jakie są może w przyszłości coś zmienimy.
A co do Bonusu:
GM Senda zajmuje się mapą i mapa została już zmieniona.Stwierdziliśmy z Sendą,że jest zbyt szeroka i dojście na przykładowe bandity zajęło by sporo czasu.Aktualnie przerzucamy większość zrobionej mapy i pomniejszamy ją teraz nie jest już taka kwadratowa i expy nie są takie kwadratowe:D.

To by było na tyle z mojej strony,jeśli masz jeszcze jakieś pytania proszę pisz na PW chętnie na nie odpowiem:]

[ADM] Elarius

Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Join date : 06/06/2016
Age : 27
Skąd : Elbląg

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach